Overzicht Klassieke Muziek Winkels Nederland

Naast de bestelmogelijkheid via de webshop op deze site
is het repertoire van Econa Records ook leverbaar bij de
volgende klassieke muziek winkels:

De lijst is alfabetisch gerangschikt op plaatsnaam

 

ALMELO
Hilarius Broekhuis
Koornmarkt 24
7607 HZ Almelo
www.libris.nl/broekhuis-hengelo
klassiek@boekhandelbroekhuis.nl

AMERSFOORT
De Algemene Boekhandel
Leusderweg 184-188
3817 KE Amersfoort
www.algemeneboekhandel.nl
algemene.boekhandel@wxs.nl
 
AMSTERDAM
Broekmans & Van Poppel
Van Baerlestraat 94
1071 BB Amsterdam
www.broekmans.com
cdafdeling@broekmans.com
 
V.O.F. Charles Muziek
Weteringschans 193
1017 XE Amsterdam
charlesmuziek@planet.nl
 
Concerto
Utrechtsestraat 54-60
1017 VP Amsterdam
www.concerto.nu
klassiek@concerto.nu
 
La Guitarra Buena
Rijnstraat 111
1079 HA Amsterdam
info@guitarrabuena.nl
www.klassiekgitaar.nl
  
BERGEN OP ZOOM
Boekhandel Quist
Fortuinstraat 24
4611 NP Bergen op Zoom
tel: 0524-517332
www.musicstore.nl

 BREDA
Muziekhandel Spronk & Vrije Boekhandel
Veemarktstraat 40
4811 ZG Breda
www.spronk.nl
spronk.breda@gmail.com
 
COEVORDEN
Music & More
Friesestraat 50
7741 GX Coevorden
tel: 0524-517332
www.blackvinyl.nl
 
DELFT
Muziekhandel Van Buytene
Binnenwatersloot 16
2611 BK Delft
www.cd-klassiek.nl/
van.buytene@csnet.nl
 
DEN BOSCH
Pieter van Os CD
Snellestraat 44
5211 EN Den Bosch
pietervanoscd@home.nl
 
DEN HAAG
Jazz Center
Wagenstraat 125a
2512 AT Den Haag
 info@jazzcenter.nl
www.jazzcenter.nl
 
DEN HELDER
Bennink Piano's
Sluisdijkstraat 135
1781 EG Den Helder
benninkpianos@planet.nl
 
DEVENTER
De Woestijnroos
Grote Overstraat 26
7411 JC  Deventer
info@woestijnroos.nl
www.woestijnroos.nl
 
DORDRECHT
Dordrecht Klassiek
Voorstraat 435
3311 CT Dordrecht
dordrechtklassiek@telfort.nl
www.dordrechtklassiek.nl/
 
De Muziekdragerij
Voorstraat 411a
3311 CT Dordrecht
demuziekdragerij@gmail.com
www.demuziekdragerij.nl/
 
DRIEBERGEN
CD Artline v.o.f.
Traay 1C
3971 GB Driebergen
www.CDenDVD.nl
orders@CDenDVD.nl
 
EINDHOVEN
Bullit Klassiek
Heuvel Galerie 140
5611 DK Eindhoven
info@bullitklassiek.nl
 
ENSCHEDE
Boekhandel Broekhuis
Markstraat 12
7511 GD Enschede
www.boekhandelbroekhuis.nl
klassiek@boekhandelbroekhuis.nl

ERMELO
Riemer & Walinga CD Afd.
Stationsstraat 131
3851 ND Ermelo
www.riemer-walinga.nl
ermelo@riemer-walinga.nl
 
GORINCHEM
Sowell Hifi Studio
Burgstraat 45
4201 AB Gorinchem
sowell@freeler.nl
www.sowell.nl
 
Econa Records
uitsluitend webwinkel
info@econa.nl
www.econa.nl
 
GRONINGEN
Boekhandel Kunst & Vliegwerk
Oude Kijk in ’t Jatstraat 10
9712 EG Groningen
Tel. 050-3185681

V.O.F. Grammofoonhuis Het Carillon
Oude Ebbingestraat 64
9712 HM Groningen
www.hetcarillon.nl
info@hetcarillon.nl
 
Boekhandel Van Der Velde
A-Kerkhof 45-47
9712 BC GRONINGEN
www.libris.nl/vandervelde
f.dewever@boekhandelvandervelde.nl
 
 
HAARLEM
Bruno Klassiek
Gierstraat 50
2011 GE Haarlem
www.brunoklassiek.nl
info@brunoklassiek.nl
 
HEESWIJK-DINTHER
Berne Boekhandel
Abdijstraat 53
5473 ZG Heeswijk-Dinther
info@boekhandelberne.nl
www.berneboek.com

HOORN
Hoorns Muziekhuis van Meurs
Grote Noord 38
1621 KK Hoorn
 
HOUTEN
Den Hertog
Elzenkade 6
3992 AC Houten
www.hertog.nl
muziek@hertog.nl
 
LEEUWARDEN
Poort
Voorstreek 6
8911 JN Leeuwarden
www.poortmusic.nl
poort@poortmusic.nl
 
LEIDEN
Velvet Music
Nieuwe Rijn 34
2312 JE Leiden
leiden@velvetmusic.nl
 
MAASSLUIS
Mastersound
Noordvliet 29
3142 CH Maassluis
peter@mastersoundcd.nl

MAASTRICHT
Boekhandel Dominicanen
Dominicanerkerkstraat 1
6211 CZ Maastricht
info@boekhandeldominicanen.nl

MIDDELBURG
De Drukkerij
Markt 51
4331 LK Middelburg
www.de-drvkkery.nl
Drvkkery@de-drvkkery.nl
 
NIJMEGEN
Boekhandel Roelants
Mariënburg 38-39
6511 PS Nijmegen
www.roelants.com
roelants@roelants.com

Kroese Klassiek
Molenstraat 126
6511 HL Nijmegen
kroese.nijmegen@planet.nl

 
OLDENZAAL
Lansink HiFi, Video & CD
Grootestraat 20
7571 EL Oldenzaal
lansinkhifi@planet.nl
  
ROOSENDAAL
Het Verboden Rijk
Nieuwe Markt 66 e
4701 AL Roosendaal
www.verbodenrijk.nl
info.verbodenrijk@libris.nl
  
TILBURG
Adagio Klassieke Muziek
Telefoonstraat 22
5038 DM Tilburg
013-5420031
 
WERKENDAM
Landgoed Gerianna
Ereprijs 58
4251 JX  Werkendam
0183-509494
info@landgoedgerianna.nl
www.landgoedgerianna.nl
 
WIJK BIJ DUURSTEDE
Boekhandel Pettinga
Markt 12
3961 BC Wijk bij Duurstede
rico.pettinga@planet.nl
 
ZUTPHEN
Music All In
Beukerstraat 24
7201 LE Zutphen
www.musicallin.net
info@musicallin.net

ZWOLLE
Plato Zwolle
Klokkensteeg 14
8011 XV Zwolle
www.platomania.nl
zwolle@platomania.nl